PDA

View Full Version : Masturbare

mihaic
31-03-2004, 23:40
Buna ziua
As avea si eu o intrebare si anume , daca dauneaza masturbarea in timp ce mergi la sala si iei suplimente nutritive (proteine). Am auzit din unele surse ca la ejaculare elimini tot felul de chestii care le-ai acumulat din proteine si te 'dezumfli'.

Va multumesc domnule doctor

Dr.S.Damian
01-04-2004, 01:09
Masturbarea in timp ce mergi la sala ar putea sa dauneze prin urmatoarele:

1. Din neatentie poti sa te impiedici si sa iti rupi... capul. Sau te poti lovi de un stalp.
2. S-ar putea sa fii luat la bataie de trecatori si mai ales de trecatoare.
3. E posibil sa fii amendat fiindca faci mizerie pe jos.
4. Exista riscul sa faci o luxatie de corpi penieni daca te intreaba cineva cat este ceasul.

Lista e deschisa. Eu atat pot la ora asta (12 noaptea).

:D :D

VIOREL67
01-04-2004, 09:36
"Am auzit din unele surse ca la ejaculare elimini tot felul de chestii care le-ai acumulat din proteine si te 'dezumfli'.

oricum este buna dupa parerea mea umila ca te poti sparge de la atata acumulare.

mihaic
01-04-2004, 14:59
:)

Ma refeream la perioada in care mergi la sala

ulise
01-04-2004, 18:33
Originally posted by mihaic
dauneaza masturbarea in timp ce mergi la sala
:eek:

"a-nnebunit lupu'!!!"

JohnnyBravo
02-04-2004, 11:54
serban, strang colegii langa mine ca nu stiu de ce rand in halul asta :D :D :D

excelent!!!

muta-l la sex :)

mihaic citeste threadul "sexu slabeste" si ce mai este pe-acolo...

LittleBig
05-04-2004, 00:29
oare ce muschi se pot dezvolta daca se practica masturbarea ca forma de antrenament?

hmmmm, un program ceva, eventual o dieta corespunzatoare?

:))

oricum masturbarea este cea mai "safe" metoda de a practica sexul....grad zero de risc... HA HA HA

keep in touch

VIOREL67
05-04-2004, 09:16
lucreza intens muschii faciali deoarece ragnesti cand termini ,dar atentie cand vine vara ca masturbarea se poate folosi si ca thermocut ,ca exista vorba din batrani.....o iei la lab...de curg apele pe tine.:D
iar o grup[a favorizata de masturbare sunt antebratele ca le lucrezi cand speli lenjeria intima inainte sa vina parintii peste tine:D

mercutio
05-04-2004, 11:35
De ce sunteti rai, nu va ganditi ce exercitiu dificil e? Iti trebuie ceva antrenament sa reusesti. Tre' sa fie al naibii de greu sa te masturbezi in mers, mai ales cand te grabesti (in cazul in care nu se refera la mersul cu masina). Felicitari!

Eu propun un thread de aerobic cu tema asta.

PS: Ai incercat si in timp ce urci scarile (nu d-alea rulante, of course)? Daca da, incerca next level, urca cate 2 trepte din fuga... sau coboara...

PPS: Sa-nteleg ca stai destul de aproape de sala, nu? (Zi da ca sa nu ne complexezi!)

alie
05-04-2004, 22:15
haios rau pustiu` cu masturbarea.... nu stiu de unde va vin ideile astea... ca mult nu cred ca stati sa le coaceti

Dr.S.Damian
06-04-2004, 10:40
Ma gandeam la o forma de efort fizic, cum este "power-walking" (mers rapid cu doua gantere mici in maini), care cred ca ar trebui sa se numeasca "spank-the-monkey-walking" :D