PDA

View Full Version : Cum sa fac sa imi creasca mai mare ?

Mr SeXy
23-04-2004, 10:44
Am nevoie de un sfat :
Ce as putea sa fac sa imi creasca si mie mai mare, ce fel de exercitii sa fac? Daca stiti explicati-mi si mie, va rog! O am de marime medie cred, asa zic eu, dar o vreau putin mai mare.

ulise
03-05-2004, 16:22
pune-i praf de copt si bag-o la cuptor...

VIOREL67
04-05-2004, 00:08
nu te crampona de marime....mai bine de sistemul cardiovascular:D

mercutio
04-05-2004, 14:01
Circula p-aici un document care se numea Penis Fitness - ceva de genul asta. Vezi si tu cine-l mai are...

JohnnyBravo
18-05-2004, 15:51
jelq (http://www.google.ro/search?q=jelq)

osmr
24-11-2005, 21:12
Originally posted by ulise
pune-i praf de copt si bag-o la cuptor...

hhahahahahaa looooooooll..of Doamne ce ti-o mai copt si tie mintea...pai si daca se arde???:))))))))

ioanna
25-11-2005, 12:44
mai, baietii...voi nu stiti ca nu marimea conteaza, ci grosimea?!?lungimea vaginului nu e foarte mare ,deci e important sa fie stimulati muschii peretilor vaginali care se realizeaza doar daca ai grosimea necesara.asa ca s-o lasam balta cu mitul marimii...

Dr.S.Damian
25-11-2005, 14:01
De lunga, cat de groasa,
De scurta sa nu fie prea subtire...

... zice o vorba din popor :D

osmr
25-11-2005, 18:07
Originally posted by Dr.S.Damian
De lunga, cat de groasa,
De scurta sa nu fie prea subtire...

... zice o vorba din popor :D

:) ...hahahahahaahha...tare vorba asta din popor....unde ai mai auzit-o si pe asta....:) :) :) :) :) :) :) ...

...oricum atata timp cat ai doua maini si 10 degete,o limba si bani de vibratoare..nu iti mai trebuie nika....(Glumeam)...:))

Dr.S.Damian
25-11-2005, 18:32
Usor off-topic...

Stii care ce culmea impotentei?

Sa bagi limba cu degetul :D

ioanna
25-11-2005, 22:39
"Sa bagi limba cu degetul"-damn!!!!!!unde sa bagi lb cu degetul?unde cred eu?:eek:

Dr.S.Damian
25-11-2005, 22:54
Lasa-ti imaginatia sa zburde :D

ioanna
25-11-2005, 23:05
oricum, daca e unde cred eu, senzatiile nu sunt asa cum cred barbatii...e mai interesant pt voi decat pt noi...propria experienta:D :p in plus, fluidele nu sunt prea prietenoase la gust...:D

Kyokushin
30-11-2005, 01:41
Originally posted by Mr SeXy
Am nevoie de un sfat :
Ce as putea sa fac sa imi creasca si mie mai mare, ce fel de exercitii sa fac? Daca stiti explicati-mi si mie, va rog! O am de marime medie cred, asa zic eu, dar o vreau putin mai mare.

Trage de ea :)

Glumeam man... las ca o sa creasca sau daca nu creste trebuie sa dai cu susta... :)... tot te scoti tu cumva

radu_bivol
01-12-2005, 22:09
vrei sa o ai mai mare? inghite alta mai mare si incearca sa faci pipi--->PARAZITII

ioanna
01-12-2005, 22:13
mai, ce rai sunteti voi baietii intre voi! intr-adevar, intrebarea era putin deplasata, dar nici chiar sa veniti cu chestii asa rautacioase:D stiu la sala tipi care vin si se antreneaza crezand ca si-o fac mai groasa prin ridicat de greutati...how stupid can that be?!?!m u l t i

hell boy
11-01-2006, 18:46
dak vrei sa o ai mai mare bagati niste bilutze in ea si o sa fie totul ok. o sa arate ce un cucuruz de porumb, adica ca un malai fiert.
incearca asta si o sa ai succes la femei cand o sa auda ce scula dotata cu bilute ai.

ioanna
11-01-2006, 18:50
of, Doamne!...

Nicusor
11-01-2006, 22:16
Daca stii engleza calumea incearca thundersplace.com

ioanna
12-01-2006, 14:23
eu nu intelg de ce va disperati atat ca s-o aveti mare...nu e important cum e, atata timp cat stii ce sa faci cu ea!

Drakudemine
19-01-2006, 11:46
:)) Asta e o problema eterna cu baietii Ioanna si nu sunt de acord cu ce rai sunteti voi baietii intre voi sau ceva de genul, ce ai spus. Nu ai observat cumva ca fetele intre ele pot fi cu muuuuuuult mai rele? Si ideea mai e una:
Cine comenteaza cel mai rautacios de obicei are acelasi complexe ca problema respectiva nu? Si eu mi-am pus de multe ori problema asta si am ajuns la o concluzie clara:
"Nu conteaza asa de mult pe cat se spune."
Sunt multe pe langa sex, mult mai multe decat problema asta cu lungimea penisului. Si faza aia cu mersu la sala ca sa si-o mareasca o stiu. Adica tot timpul am vazut asta la multi si asa cred foarte multi tipi. E ciudat si oricat le-ai spune nu o sa inteleaga.

ioanna
20-01-2006, 00:34
asa e, fetele sunt mult mai a dracu, dar vad zilnic langa mine baieti care se cam inteapa la tot pasul:D

Nicusor
20-01-2006, 23:34
Dar totusi mersul la sala creste productzia de testosteron, asa ca ceva influentza tot are asupra penisului...

Drakudemine
22-01-2006, 15:44
Din cate stiu eu testosteronul nu are treaba sa iti schimbe caracteristicile penisului. In nici un caz forma sa ti-l faca mai mare, mai lat mai lung etc. Daca ar fi asa va dati seama ce ditamai "sculele" ar avea cam toti culturistii.

ioanna
22-01-2006, 18:24
da, are dreptate, nu influenteaza culturismu sau testosteronu forma penisului sau lungimea...e un dat genetic...sau exista operatii, dar nu stiu exact daca au efecte nedorite sau nu dupa o perioada mai lunga de timp

ion23
08-02-2006, 20:38
ungeo cu untura si cenusa si asa iti va creste si se va ingrosa este sigur si nu vei da gres.m o t o r

Dr.S.Damian
08-02-2006, 21:34
Ai uitat sa spui ca nu trebuie sa te mai speli niciodata, pentru ca metoda sa functioneze :D

VIOREL67
16-02-2006, 18:52
mustar..si garantat creste

zma_84
05-03-2006, 22:02
dc vrei sa iti creasca mai mare trage de ea pana iti creste.sa stii k are efecte :))))))))))

Nicusor
06-03-2006, 11:53
Pai are. Cine se stie, stie!

HAMMURABI
07-03-2006, 00:07
Cred ca imprtant este sa stim de ce crede baiatul nostru ca are nevoie de un penis mai mare decat media la barbati... Eu cred ca a dat peste o lady cam dura si pe care crede el ca nu o satisface cum ar trebui. Sunt de parere si eu ca marimea nu conteaza dar numai pana la anumite limite. Daca este prea mare se trece in extrema cealalta in care sexul pentru partenera este durere, si invers, daca este prea mica femeia cam apeleaza la tehnici duplicitare... Asa ca pana la urma si marimea conteaza dar impreuna cu alti factori.

Nicusor
07-03-2006, 10:29
Asa e. Conteaza si marimea contului bancar :D

ioanna
07-03-2006, 12:35
sincer va spun ca nu marimea conteaza, ci ce faci cu instrumentu. pt ca daca o ai de 23 si nu stii unde anume se introduce, atunci degeaba o aib u t t

Nicusor
07-03-2006, 13:24
Da chestia cu "marimea conteaza" e asa de relativa...pot fi 1000 de coordonate... O fata cu vaginu de 12 cm si stramt, ce o sa faca cu un penis de 23 si gros? Un baiat cu una de 12 si subtzire, ce o sa faca cu un vagin larg si lung de 20 ? O fata la care ii place sa aiba inauntrul ei una de 20cm si subtzire, , si pritinu are de 15 si prea groasa, ce o sa faca? Daca el are de 25 si mai groasa da fata prefera cont bancar mai mare, ce o sa faca? Daca la fata ii place baiatu asa cum ii, da la baiat nu-i place marimea sanilor ei, ce o sa faca? Daca la fata ii place de baiat asa cum ii, da la baiat nu-i place de el insusi, ce o sa faca? ETC......................................................

ioanna
09-03-2006, 17:23
Da chestia cu "marimea conteaza" e asa de relativa...pot fi 1000 de coordonate... O fata cu vaginu de 12 cm si stramt, ce o sa faca cu un penis de 23 si gros? Un baiat cu una de 12 si subtzire, ce o sa faca cu un vagin larg si lung de 20 ? O fata la care ii place sa aiba inauntrul ei una de 20cm si subtzire, , si pritinu are de 15 si prea groasa, ce o sa faca? Daca el are de 25 si mai groasa da fata prefera cont bancar mai mare, ce o sa faca? Daca la fata ii place baiatu asa cum ii, da la baiat nu-i place marimea sanilor ei, ce o sa faca? Daca la fata ii place de baiat asa cum ii, da la baiat nu-i place de el insusi, ce o sa faca? ETC......................................................

1.in primu rand, daca fata are vaginu stramt si el are penisu mare, ea se va largi daca el stie ce trebuie sa faca.
2.in cazu in care el nu-i gaseste peretii vaginali, tipa e o tarfulita pe care probabil a cules-o de prin baruri
3.daca baiatu o are de 15 da groasa si fata o vrea de 20 si subtire (n-am mai auzit sa vrea fata una subtire, da ma rog, treaca de la mine), exista pozitii in care fata poate obtine stimularea pe care si-o doreste
4.daca fata prefera cont bancar mai mare, ghinion! a dat peste o c****.
5.daca baiatului nu-i plac sanii ei, sa caute pe strada ca la fiecare colt se gaseste cate una cu sanii siliconati dornica sa-l sufoce intre plasticusurile ei
6.daca baiatului nu-i place de el insusi, e de datoria fetei sa-l faca sa se simta bine in propria pielem o t o r

Nicusor
09-03-2006, 22:42
Pai asta ziceam si io, ca relatzia in cuplu nu consta in marimea penisului lui, ca mai sunt totusi si alte 1000 de lucruri. Marimea conteaza doar pt. cine conteaza.

ioanna
09-03-2006, 23:49
asa e...y e s

Nicusor
10-03-2006, 09:08
Am o intrebare pt tine Ioana. Tu il vezi pe prietenul tau ca si pe un barbat adevarat? Sincer.

ioanna
10-03-2006, 12:24
kestia e ca eu intotdeauna am cautat sa ma langa mine un barbat si nu un baietel. aveam nevoie de un barbat cu intelepciune, experienta de viata, inteligenta peste medie, sensibilitate, umor si flexibilitate. l-am gasit si il privesc asa cum este, ca pe un barbat. de ce?

Nicusor
10-03-2006, 12:50
Da eram curios, ca se pare ca prietena mea gandeste asa : barbat mare cu muschi mari si care arata bine(da nu stie nik altceva despre el)=barbat adevarat.

ioanna
10-03-2006, 12:52
cati ani are prietena ta, NIcusor?

Nicusor
10-03-2006, 14:23
Pai 18... da am ramas si io surprins, si intr-un fel si suparat pt ca io nici masivitate nici muschi nam... Da i-am explicat ca nu-i chiar asa simpla treaba cu barbatzii, si sa fiu sincer eram gata sa ma despart de ea pt. asta , numai ca stiu ca ma iubeste. Am ramas cam mut cand mi-o zis( si chiar mi-a zis din suflet) : " Ala e total diferit de tine( si mi l-a aratat ea pe unu plin de muschi si asa mai mare) , e un barbat adevarat, dar pe tine te iubesc" ...

Nicusor
10-03-2006, 14:31
Ciudata declaratzie de dragoste asa-i?

ioanna
10-03-2006, 18:07
sper din tot sufletul sa nu te superi pt ce iti voi spune, dar prietena ta e putin imatura si superficiala. la 18 ani ar trebui sa ai cat de cat clar conturate principiile si ideile despre viata si cel de langa tine. daca pt ea barbatul adevarat e cel cu muschi, atunci nu te astepta sa fie mai inteleapta in ceea ce face in general in viata. stii, lucrurile astea sunt atat de elementare si de evidente, incat nici nu stiu ce as putea sa mai spun...imi pare rau, sincer...:(

Nicusor
10-03-2006, 20:05
Da asa dezamagit am fost si io... credema. Ea o zis ca o fost o alegere proasta de cuvinte, ea ii unguroiaca si noah, romana ii a doua limba. Si pe urma o schimbat macazu si tot imi zicea ca io-s barbatu adevarat( poate imi zice asa doar ca sa ma faca fericit...cine stie...)

Da chestia ii ca io aveam in cap ca o femeie cand ii indragostita lulea de cineva(asa cum ii ea de mine), il vede pe ala ca si barbatu absolut. Adica totusi noi deja vorbeam de viatza impreuna totdeauna, copii etc si imi zice aia... noah...poate o fo alegere proasta de cuvinte...

ioanna
10-03-2006, 20:07
sper...spre binele tau...:(

Nicusor
10-03-2006, 20:20
Da chestia ii ca io aveam in cap ca o femeie cand ii indragostita lulea de cineva(asa cum ii ea de mine), il vede pe ala ca si barbatu absolut.

Da asta vroiam sa comentezi umpic. Chiar asa rau ma insel?

ioanna
10-03-2006, 21:45
mai, daca o fata il iubeste adevarat pe partenerul ei, atunci il vede ca un barbat adevarat, dar asta nu inseamna ca nu ii poate spune daca vede un tip bine :"uite, tipu asta mi se pare ok cum arata". asa fac si eu cu al meu, adica nu mi se pare cinstit sa tin pt mine o astfel de parere despre un alt tip. asta insa nu inseamna ca il consider mai barbat sau mai fain, caci daca ar fi sa aleg dintre cei doi, nici nu as sta pe ganduri sa-l aleg pe cel cu care sunt si acum. pe de alta parte, sa spui : "asta e barbat adevarat, dar pe tine te iubesc", nu mi se pare corect fata de tine, nu te supara. adica eu, una, n-as spune si nici macar n-as gandi una ca asta fata de prietenul meu. in traducere libera, asta ar insemna :" uite asta e barbat, nu tu, dar fiindca te-am cunoscut inaintea lui, te accept si pe tine, treaca de la mine". repet, sper sa ma insel si sa te inseli si tu in privinta ordinii cuvintelor si sa nu se ascunda ea in spatele faptului ca nu poate vb bine rom si sa se scoata cu asta...

Nicusor
10-03-2006, 22:36
Ok mersi de sfat oricum. Eu vroiam asa sa stiu o parere feminina, si vroiam sa raportez "exemplul meu" la discutzia de aicea cu marimea conteaza. :P

ioanna
10-03-2006, 22:56
sper sa te pot ajuta in continuare

Sakyamuni
12-03-2006, 02:38
Mr. SeXy

Obsesia falica a barbatilor trebuie sa se fi nascut in era mass-media orientata exclusiv pe promovarea de standarde, modele si idealuri de frumusete si proportionalitate. Astfel, o oarecare revista, va indemna promt si incontinuu o adolescenta sa aleaga numai si numai lotiunea X, pentru ca X ii promite stergerea coshurilor peste noapte. O alta oarecare revista, va sfatui o femeie tanara sa poarte marca Y, care s-a dovedit a fi plina de sex-appeal in urma elaboratelor cercetari ale echipelor de psihologi, sociologi, etc din spatele brandului. In fine, ultima oarecare revista, va indruma femeia trecuta de prima tinerete, sa foloseasca cu regularitate crema Z, caci numai Z ii va face tenul aproape nemuritor, sau in cel mai nefericit caz, o va transforma intr-o muritoare dar fara riduri. Barbatii se afla aproape la egalitate cu femeile in toate categoriile .
Sexul (actiunea in sine) devine mult mai accesibil in momentul in care lasi in urma ta o dara de parfum consacrat sau daca pe talpa ta se citeste clar pretul pantofilor. Asta ca sa nu mai mentionam costumul special croit pentru a primi cat mai multe portofele.
Acum, daca preferi situatiile de mai sus, nu ar trebui sa-ti faci probleme in privinta marimii. Singura marime care mai conteaza este cea a masinii. Deci nu-ti fa griji.
Nu-ti fa griji nici in cazul in care crezi in ceea ce se numeste dragoste, in dragoste chiar nu mai are insemnatate nimic, doar a fi impreuna.
Si nu-ti fa griji nici din punct de vedere social, lasa asta pe seama celor intr-adevar nefericiti, cei cu micropenisuri (sub 8 cm). Cu ceva vreme in urma, la grecii antici, un barbat viril TREBUIA sa fie inzestrat cu un penis mic (chiar si in ziua de astazi unii indieni din Columbia au aceeasi parere).

Iar pentru cele care iti spun ca marimea conteaza, victimele artificialitatilor de mai sus, aplica aceeasi tactica cu care sunt obisnuite: le vei atentiona ca le va durea, ca o ai cat vor ele sa o ai, ca nu e vina ta ca esti atat de dotat. Niciodata nu te vor contrazice pentru ca asta ar insemna sa-si contrazica propria alegere si efectele lotiunii X, marcii Y sau cremei Z.:)

Stiu ca am fost la fel de pragmatic ca o doina de dor si jale, asa ca o sa incerc sa recuperez la final. Am cautat pe internet si am dat prea repede (era si normal dealtfel) de urmatorul produs care iti garanteaza in proportie de 97,5% un adevarat succes : [URL="http://bewellhung.info/andropenis.htm"/URL]

Bafta.

Nicusor
12-03-2006, 20:40
Iar pentru cele care iti spun ca marimea conteaza, victimele artificialitatilor de mai sus, aplica aceeasi tactica cu care sunt obisnuite: le vei atentiona ca le va durea, ca o ai cat vor ele sa o ai, ca nu e vina ta ca esti atat de dotat. Niciodata nu te vor contrazice pentru ca asta ar insemna sa-si contrazica propria alegere si efectele lotiunii X, marcii Y sau cremei Z.:)

Da chiar ca asta ii o idee LOL .

Si daca tot suntem la threadu cu marimea conteaza, si vad ca ai si dat un link la nush ce aparat, sa zic rezultatele mele in acest domeniu al maririi penisului : aprox. 1 cm in lungime, si aprox. 1,5 cm mi s-a ingrosat baza penisului.

Asta asa ca sa mai stie lumea ca chiar functioneaza.

ioanna
13-03-2006, 14:43
corect, Sakyamuni! nici ca se putea mai la obiect! total de acord. nu mai fiti victimele indoctrinarii si uniformizarii promovate de media, fiti voi insiva si urmati-va gusturile si principiile voastre, in orice situatie a vietii, nu va lasati influentati de niste oameni mediocrii ca cei care pun accentul pe marime, lungime, grosime, inaltime, adancime :))

ioanna
13-03-2006, 14:45
o femeie adevarata apreciaza un barbat dupa alte date decat lungimea penisului...cele care va spun altceva sunt proaste sau prea superficiale sa-si dea seama ca valoarea unui barbat e dincolo de ceea ce se vede cu ochiul!

Sakyamuni
15-03-2006, 01:46
1. ioanna has exceeded their stored private messages quota and can not accept further messages until they clear some space.

Deci nu am reusit sa-ti raspund astazi. Sa-mi lasi mesaj cand ai din nou loc.

Scuze celorlalti vizitatori ai threadului ca am postat off-topic, dar alta solutie de a o anunta nu am gasit. :)

ioanna
17-03-2006, 19:00
acu e clear.

viky
17-03-2006, 21:13
leagati o greutate si mergi si te caca

viky
17-03-2006, 21:21
puneo pe masa si intintdeo cu citoru

ioanna
19-03-2006, 18:38
e o idee:D

hellBOY
21-03-2006, 16:06
asa cum o femeie urata o sa spuna mereu ca frumusetea exterioara nu conteaza....ci doar cea interioara....asa si un baiat care subdotat sexual o sa spuna mereu ca marimea nu conteaza:p

ioanna
21-03-2006, 16:17
da marimea chiar nu conteaza...voi chiar nu vedeti ca singuri va creati complexe si masuratori de astea aiurea...fiecare cu ce l-a dotat natura...nu trebuie sa va complicati viata cu prostii de astea.sincer! nu are rost...

Fortzaedi
23-03-2006, 01:08
Depinde de femeie cum e d.p.d.v psihic si tu cat de dezghetat esti.ca poti sa o ai de 10 si ea sa fie piscina in largime si daca nu tipa da-i 2 pumni in coaste si o sa zbiere de durere ..A FOST O GLUMA :). Depinde de multe chestii tre' sa dai de femeia potrivita indiferent de marime sau grosime sau largime.Sa va placeti si asta e tot........

ioanna
23-03-2006, 12:28
da femeia trebe neaparat sa tipe in timpu actului? intreb asa, informativ, ca unora nu le place, desi dupa parerea mea, asa iti poti da seama daca ii place ce-i faci sau nu. cred ca un barbat cu expereinta isi da seama automat daca femeia se preface sau nu...chiar si la tipeten a u g h

hellBOY
23-03-2006, 12:44
da femeia trebe neaparat sa tipe in timpu actului? intreb asa, informativ, ca unora nu le place, desi dupa parerea mea, asa iti poti da seama daca ii place ce-i faci sau nu. cred ca un barbat cu expereinta isi da seama automat daca femeia se preface sau nu...chiar si la tipeten a u g h
:p

daaaaaaaaaaaa

ioanna
23-03-2006, 12:50
e bine, atunci, nu sunt singura descreierata care urla si al meu nu e sg nebun caruia ii placec o l o r

Fortzaedi
23-03-2006, 19:13
mie nu-mi plac tipatoarele (exagerat) ce face se f--- sau invoca norii???
da depinde daca ala e lung si gras atunci sa cante sirenele

ioanna
23-03-2006, 19:15
ce tare esti!...bun, dar daca asa ii vine fetei, nu se poate cenzura? mie mi se intampla de multe ori...am vanataie pe corp pt ca ma lovesc, is zgariata...ce sa fac daca asa imi vine sa ma manifest?

hellBOY
24-03-2006, 01:30
mie imi plac fetele care se manifesta cat mai agresiv....tipa,musca...etc(ca sa nu zic si celelalte treburi:D ).........trebuie sa fie niste fiare in pat:p

ioanna
24-03-2006, 16:56
naughty boy...da slowly nu-ti place? stii faza cu exploratu, descoperitu, chestii:D mie imi place si,si...de obicei ma trezesc cu dureri ingrozitoare si nu stiu de unde...n a u g h

Fortzaedi
24-03-2006, 21:03
Eu urasc catuse, piele sau bataie.adica mi s-a intamplat si i-am zis respectivei:ce vrei sa fac sa te f-- sau sa te bat?Individual le fac pe amandoua dar niciodata simultan(nu amestecam afacerile cu placerea :))
Da e misto cu exploratu bine sa nu fie un preludiu de juma de ora cu poate sa faca fata artrita la buze si noi intepeniti :) 10 min de preludiu e k si pe urma pozitii MULTE sa fie orice parte satisfacuta si sa sara sampania.........si e k.. nu?
Urasc violenta in sex mai ales alea care tipa de zici ca latra la luna...pe mine ma apuca rasu si nu mai fac nimic.a da sa tipe cand are orgasm sau cand isi da drumu'.... da mai mult deja e teatru......poate din greseala face o incantatie din urletele si apare un norisor de ploaie deasupra ta si te ploua in c-- ce faci atunci :) ? glumesc si eu :).........

ioanna
25-03-2006, 12:42
bine, extremele nu-mi plac nici mie, insa catusele merg si am incercat de multe ori. imi plac...e mai interesant...sunt care fac teatru, dar cei cu exeprienta isi dau seama imediat...la mine, daca tac inseamna ca nu-mi place:D

Fortzaedi
25-03-2006, 21:26
Da ma sa scoata sunete; da sa nu urle.Adica nici daca reactioneaza cum ar desface rebus nu e bine.....tre sa-ti dai seama atunci ca baiat ca nu o f--- bine sau ca p--- ta CHIAR e prea mica.Gemetele pt mine sunt destul......

ioanna
26-03-2006, 12:28
no, bine, ca doar n-o urla de sa sparga geamurile...asa, mai in surdina...n a u g h

Alecs22cta
26-03-2006, 20:13
Daca tine neaparat sa se grabeasca,hai sa il ajutam :P : si uite asa ajungem noi la steroizi din nou ,ai auzit mai de sustanol si de decanofort??

CLAUS
27-03-2006, 00:58
IN CAZUL ASTA CRED CA AI GRESIT -O CU STEROIZII ASTIA b a t a i

Kyokushin
27-03-2006, 12:46
Discutia a degenerat deja in altceva!
Stero sucks!

Kyokushin
27-03-2006, 12:49
d u e l
m o n a
m u l t i
no comment :)

Nicusor
27-03-2006, 12:55
Da parca threadu asta era cu tehnici de marire a penisului, da vad ca pe nimea nu intereseaza LOL.