PDA

View Full Version : penis

mirsor
13-04-2006, 17:45
am penisul de11.5 cm la 16 ani cum il pot mari?

hellBOY
13-04-2006, 17:48

in erectie?

CLAUS
13-04-2006, 18:30
trage de el
cred ca ai mai citit pe aici ca el creste cat vrea el si gata

Nicusor
13-04-2006, 18:37
cred ca ai mai citit pe aici ca el creste cat vrea el si gata
Gresit. Creste cat vrea el, plus oleaca din cat mai vrem noi.

11.5cm , incearca thundersplace.com daca stii engleza calumea.

rusty_hawk
25-04-2006, 23:20
da un sherch pe google :"cum sa iti maresti penisu"si o sa gasesti unele programe ,pt unele o sa si platesti,daca incerci sa ne zici si noua daca a functionat.baftae v i l

Nicusor
26-04-2006, 10:03
da un sherch pe google :"cum sa iti maresti penisu"si o sa gasesti unele programe ,pt unele o sa si platesti,daca incerci sa ne zici si noua daca a functionat.baftae v i l
Pai programele alea cam te jefuiesc, da depinde, depinde cati bani cer, fiindca sa stii ca au rezultate. Chiar io pot sa-ti zic ca au rezultate ca am incercat, nu-s chiar asa abureli.

rusty_hawk
26-04-2006, 22:07
Oricum pana la varsta de 21 de ani o sa iti mai creasca ,asa ca stai linistit.

laryssa
29-04-2006, 01:20
esti in crestere nu iti fa griji k o sa ramana la marimea aceasta ...;)

WOLVERINE
03-05-2006, 14:36
Daca tot a aparut topicul asta cu penisul ... c o n f u ... nu stiu cum e la alti baieti ... da' eu cand am o erectie penisul se incordeaza in asa hal ca sta intr-o pozitie (aproape) verticala ... si daca vreau sa il aduc la o pozitie mai orizontala poate sa doara e y e . O fi din cauza ca sunt destul de tanar ( aproape 20 ani ) sau ca l-am tinut intr-o anumita pozitie cand era "relaxat" ?

Nicusor
03-05-2006, 14:47
Is ligamentele alea care leaga penisul de osul pubian, alea itzi fac penisul sa stea asa "in sus" . Si la mine ii aproape la fel cand am o erectzie 100%, desi acuma sta oleaca mai in jos ca am tras de el (ca sa creasca):)

WOLVERINE
03-05-2006, 15:16
Heh ... nu de alta da anumite pozitii sunt cam imposibil de facut ...

rusty_hawk
03-05-2006, 23:53
Vaginu nu poate fii mai "adanc" de 9 cm.Asa ca daca penisu tau depaseste marimea asta e bine.Dar cat de gros ar treb sa fie un penis?ca asta nu prea se stie (cica cat sa atinga peretii ,da cat?:) )

Nicusor
04-05-2006, 09:23
Vaginu poate fi si mai adanc de 9 cm. Cand fata este excitata vaginul se "alungeste" cu 2-3 cm sau chiar mai mult. Depinde de fata. Iar ca grosime, din nou depinde de fata, cat de "larga" ii sau "stramta" .

rusty_hawk
05-05-2006, 11:17
DA ,da ar treb sa existe si o marime si pt grosimea/largimea penisului si vaginului

Nicusor
05-05-2006, 17:40
Pai in general media ii 5 inches grosimea, adica 12,5 cm in circumferintza.

rusty_hawk
06-05-2006, 14:58
12.5 penisu ,da vaginu?

Nicusor
06-05-2006, 17:38
Eeeh...vaginu oricarei fete se poate largi foarte foarte mult in circumferintza, nu uita ca pe acolo tre` sa iasa un bebe :) . Nici nu exista o astfel de masuratoare pt. fete . Normal ca totusi penisul tre` sa aiba ceva grosime(sa nu fie chiar ca pixu) ca fata sa simta ceva(fizic). Cu cat e mai gros cu atata trebe mai mult timp ca fata sa se obisnuiasca cu grosimea, mai ales cand e vorba de un penis de ala ultra-gros. Cat despre lungimea vaginului, din ceea ce am citit io pe net cica ar fi cam tot 15 cm media(cand e excitata) .

rusty_hawk
08-05-2006, 00:08
de la 9cm la 15cm,daca ar fi si la barbat asa de la 18 la 33:))cum ar fii.acum poate raspund si fetele cum e cu vaginu ca ele se pricep mai bine.ar treb sa simta ceva de la o anumita grosime a penisului.

Nicusor
08-05-2006, 09:40
Dar nu uita ca la barbat penisul creste in lungime de la 7-10 cm la 13-17cm in erectzie, si "creste" si in grosime.

Grosimea penisului, cum am mai zis, depinde de fata ce simte. Sunt care incep sa simta ceva doar daca simt inauntrul lor una de 12.5cm in circumferinta. Sunt care incep sa simta de la 11 cm, sunt care simt de la 14cm etc. Depinde de constitutia vaginului ei. Si cand zic ca incep sa simta, ma refer ca incep sa simta asa frecare calumea, eventual placere, ca din cate stiu io chiar si un pai daca intra in vagin, ele il simt destul de bine. Da poate ar trebui sa incepi thread nou pe tema asta daca vrei sa-ti raspunda ceva fete.

rusty_hawk
08-05-2006, 22:41
vedem daca raspund,daca nu facem si un thread pe tema asta:).da ciudata treaba aia cu paiu daca-l simt pe ala atunci pe ala de11 cm ar treb sa nu fie nici o problema,sau o conta pana se obijnuiesc?

WOLVERINE
08-05-2006, 23:11
rusty , cel mai bine e sa o intrebi pe ea care sunt zonele care o excita ... si ... la treaba... "toata lumea" e multumita m u l t i end of story .

hellBOY
09-05-2006, 15:09
vedem daca raspund,daca nu facem si un thread pe tema asta:).da ciudata treaba aia cu paiu daca-l simt pe ala atunci pe ala de11 cm ar treb sa nu fie nici o problema,sau o conta pana se obijnuiesc?
se pare ca fetele nu vor sa raspunda.....:rolleyes:

rusty_hawk
10-05-2006, 23:40
cam asa este ,oare se feresc sa raspunda,ca rusinoase nu cred ca sunt:),sau poate nici ele nu stiu.
Circumferinta de unde se masoara ,varful sau baza sau de la mijloc:)

Dallyla
11-05-2006, 01:52
Pai...din cate am citit si m-am documentat eu...niste savanti din Marea Britanie au afirmat...dupa lungi studii si experimente ca peste 80% din femei simt cu adevarat placere atunci cand sunt penetrate de 21 cm min in lungime,si 16-17 cm circumferinta penisului.Acest lucru se datoreaza muschilor vaginali care au o elasticitate marita.
Probabil ca asa o fi....totusi io inca nu prea pot sa inteleg,poate vine si Dr.Damian sa isi dea cu parerea,si sa ne lumineze,ca e cam grele :p

Nicusor
11-05-2006, 08:56
peste 80% din femei simt cu adevarat placere atunci cand sunt penetrate de 21 cm min in lungime,si 16-17 cm circumferinta penisului.

Inseamna ca multzi dintre noi ne putem da demisia. Sa nu crezi chiar tot ce citesti.

Nicusor
11-05-2006, 08:59
Circumferinta de unde se masoara ,varful sau baza sau de la mijloc:)

La penis? Depinde... O masori in toate 3 locurile daca vrei.

Nicusor
11-05-2006, 09:04
muschilor vaginali care au o elasticitate marita.

Sunt intr-adevar femei care is asa de largi ca au nevoie de una ca de cal ca sa simta ceva. Dar e si vina lor intr-un fel, pt. ca li se atrofiaza muschii vaginali si nu fac nik in privintza asta(sunt exercitzii).

rusty_hawk
11-05-2006, 15:53
Min 21, si 16-18 oare cati barbati o au de atat?:) putini deci asta inseamna ca sunt putine femei satisfacute?(eu nu prea cred ca au calculat aia bine:) )

nelu_2_bad
11-05-2006, 18:27
Parerea mea este ca satisfactia depinde foarte putin de contactul efectiv, depinzand foarte mult de starea de spirit a celor doi, nivelul de excitare (durata preludiului) daca se iubesc sau fac pur si simplu sex mecanic, etc. Asta cu 21 is zic eu aberatii (de ex daca o iei pe una de pe strada si i-o bagi direct - scuzati expresia fetelor - atunci probabil tre sa o ai de 21 sa simta ceva - pentru ca ea se gandeste la pantofi si coafor).
Parerea mea ..........

the_one
13-05-2006, 15:13
o sa mai creasca,ai sa vezi
nu fi complexat
ai doar 16 ani,osa creasca nivelul de testosteron in corpul tau si se va mari si penisul
un sfat:crede-ma ca nu conteaza ptr fete asta,conteaza sa stii cum,cand si cu cine sa-ti folosesti instrumentul
bafta!

the_one
13-05-2006, 15:17
rusty,multumeste-i lui Dumnezeu ca nu a incadrat vaginurile intr-un standard,eu zic sa te bucuri de diversitate,fie ca e unul de 9 cm adancime sau mai mult
Thank God!

rusty_hawk
15-05-2006, 17:09
Zicea nu mai stiu cine ca a tras de penis ca sa-l mareasca?oare a mers (daca da ,cu cat ai reusit?:) )

Nicusor
15-05-2006, 18:36
Si daca tot suntem la threadu cu marimea conteaza, si vad ca ai si dat un link la nush ce aparat, sa zic rezultatele mele in acest domeniu al maririi penisului : aprox. 1 cm in lungime, si aprox. 1,5 cm mi s-a ingrosat baza penisului.

Asta asa ca sa mai stie lumea ca chiar functioneaza.
Eu am zis.

hellBOY
15-05-2006, 18:52
da mai multe detaliic o n f u

Nicusor
15-05-2006, 19:45
Da ii foarte complicat. Io am citit o luna de zile pe un site englezesc care lam mai zis inainte, si dupa aia mam apucat de treaba. Ii o intreaga stiintza care se dezvolta asta cu marirea penisului. Acuma fac pauza cu exercitziile de vreo 7 luni, timp in care am tot citit pe site-u ala(discutzii pe forum si articole de pe net) si m-am inarmat cu cunostiinte.

rusty_hawk
16-05-2006, 17:36
Si nu poti sa ne explici cam cum ai tras de el(cu mana,greutati)sau e mult complicat?:) cu cat ai reusit sa-l maresti si in cat timp?

Nicusor
16-05-2006, 18:42
Si nu poti sa ne explici cam cum ai tras de el(cu mana,greutati)sau e mult complicat?:) cu cat ai reusit sa-l maresti si in cat timp?
Dapai mai sus am scris cam cu cat l-am marit :D Cam in 5 saptamani. Da chestia e ca am avut si oleaca de noroc asa la inceput, ca o crescut destul de mult in primele 5 saptamani. (mai ales baza mi s-o ingrosat mult). Oricum pe urma n-am mai facut exercitziile ca-s lenes.

Am tras de penis (in jos si in fatza), si cu mana, si si ajutat de o greutate de 1,25 kile. E complicat, nu potzi sa te apuci sa-ti abuzezi penisul fara sa stii ce faci. Principiile de baza sunt cam aceleasi cu cele ale culturismului( bineinteles nu cele anatomice, ca in penis nu prea gasesti muschi) .

Daca stii engleza calumea, incearca " thundersplace.com " e un site calumea cu forumuri si nu vinde rahaturi.

rusty_hawk
17-05-2006, 14:58
Ai tras cu mana.de unde ai apucat ,sau cum?(sunt mai multe intrebari de pus)te intreb pt ca stiu ca stiam ca penisu nu are cum sa creasca/se ingroase mai ales daca tragi de el(poate daca iti faci o injectie in el,da si aia cred ca are efect pt cateva ore)

Nicusor
17-05-2006, 15:47
Deci ideea de baza e ca apuci cu mana stanga(sau dreapta), si tragi ori de la baza capului penisului( in special daca esti circumcis se face asa), sau apuci tot penisul cu toata palma si tragi -asa am facut eu(forta se distribuie pe o suprafata mai mare din penis). Tragi in sus sau in jos sau in fatza. Fiecare om are particularitatile lui, eu am tras in fatza si in jos si am crescut.

Nu trebuie sa simtzi durere in timpul sau dupa efectuarea exercitiului, si evita sa pui presiune pe partea superioara a penisului fiindca acolo penisul este strabatut de un nerv, si poti sa faci mai mult rau decat bine. Eu am apucat penisul cu palma de "lateralele" penisului, deci presiunea era in stanga si in dreapta penisului.

Am inceput cu un minut pe zi, o data la doua zile,(de 3 ori), pe urma cate 2 minute, pe urma cate 3 minute, si tot asa. Asta a fost programul meu. Sunt care trag ca nebunii juma de ora pe zi si nu cresc deloc. Cum am mai zis am fost si norocos . Cel mai important e sa nu te doara excesiv, si sa ai erectii matinale cum ai de obicei, si sa simtzi ca penisul se "insanatoseste" in zilele in care faci exercitiile. Daca apar probleme de erectie, n-are rost sa le faci.

Am inclus si alte 2 tipuri de exercitzii. Astea l-oi zice altadata.

Nicusor
17-05-2006, 15:58
stiam ca penisu nu are cum sa creasca/se ingroase mai ales daca tragi de elDoar baza mi s-a ingrosat. Acuma baza(pe o lungime de vreo 1,5 cm in lungime) imi este vizibil mai groasa ca restul penisului. Interesant este ca acuma penisul imi iese din corp umpic mai jos decat cum era. Ideea e ca inauntrul corpului, corpul penisului mai are inca vreo 10 cm lungime, si daca am tras de el, am expus partea mai groasa din interior. Asta e una din teoriile care circula pe site-u ala, acuma nush daca e adevarat...

Multi medici cand aud de asa ceva nu le vine sa creada. Dar adevarul e ca practicile astea exista de muulta vreme.

rusty_hawk
18-05-2006, 00:30
Poate te ajuta si varsta,poate poti sa ti-l maresti pana la o anumita varsta.cineva zicea daca faci sex pana la 20 de ani sunt sanse ca sa ai penisu mai mare si mai groz tocmai din cauza asta.cati ani ai tu?

Nicusor
18-05-2006, 09:07
Am 21. Normal ca daca is mai tanar am sanse mai mari sa-mi creasca. Sunt oameni pe site-u ala care fac exercitzii d-alea de 2-3-4...ani (sunt si pompe de vid, clampe, fel de fel de "aparate") oameni de 20 de ani, de 30, 40, 50 la care chestiile astea chiar merg.

Nicusor
18-05-2006, 09:19
cineva zicea daca faci sex pana la 20 de ani sunt sanse ca sa ai penisu mai mare si mai groz tocmai din cauza astaPe unul din thread-urile de pe site am discutat optiunea introducerii mentinerii erectiei un timp destul de lung inainte si/sau dupa efectuarea exercitiilor(prin sex sau masturbare), pe ideea ca functia de baza intareste organul.

Sex-ul(masturbarea) presupune mentinerea unei erectii(10 minute, 20 minute... etc) , pana la urma asta e functia unui penis, sa intre in erectie( sa se umple cu sange), deci in esenta acesta este "exercitiul" de baza care trebuie facut, umplerea penisului cu sange. Deci un baiat de 16 ani care face sex(masturbare) o ora pe zi, in fiecare zi, timp de 4 ani, S-AR PUTEA sa ii creasca, sau nu...

Umplerea penisului cu sange mai poate fi realizata si prin alte procedee, aici intra in scena pompele alea de penis care pot sa aduca in penis mai mult sange decat in mod normal (ca si cum ai avea o erectzie 110%) si pe ideea ca daca faci regulat cu pompa, pana la urma o sa ramana erectzia 110% si fara sa mai umflii cu pompa :D

Alte detalii maine.

Razvan_16
27-05-2006, 01:05
farztilor stazi linistitzi -- io de exemplu il am "mai mare de cat trebuie" de mic , si nu treb sa va impacentatzi ---creste el , la varsta de 16 ani --acu il am de 17.5 cm. deci cum au mai zis tovarashi -- pana la 22 mai creste

Caramel
13-06-2006, 04:28
de la 9cm la 15cm,daca ar fi si la barbat asa de la 18 la 33:))cum ar fii.acum poate raspund si fetele cum e cu vaginu ca ele se pricep mai bine.ar treb sa simta ceva de la o anumita grosime a penisului.

Am venit eu sa fac lumina...LOL! Pai, stiti, eu am alta chestie...Poate nu o sa ma credeti, dar prietenul meu se decurca cu degetul la fel de bine ca si cu penisul: adica ssssuperbine!!! Chestia e ca imi cunoaste foarte bine vaginul si stie exact locurile care ma excita si punctele care imi produc placere si merge direct...la tinta. Parca ar vedea inauntrul meu!
Va vand un pont, care s-ar prea putea sa va ajute: daca iti cunosti f. bine partenera pe interior, cunosti f bine atat punctele care ii plac, cat si directia din care tb stimulate + ritmul care ii convine, excitatia e atat de puternica incat poate simti placerea si cu peretii vaginului. Si inca f. bine! Uneori intra si vaginul in erectie, daca este stimulata optim, si vaginul se ingusteaza f mult.
Bineinteles ca nu e acelasi lucru ca atunci cand este un penis inauntru, dar este extrem de bine intr-un mod diferit.

Caramel
13-06-2006, 04:35
Repet, totul e sa-ti cunjosti cat mai bine partenera, sii asta se poate realiza in timp, prin experimentare si prin comunicare permanenta, dar si prin intuitie.
Asta arata experienta unui barbat.
In concluzie, cred ca si grosimea, ca si alte dimensiuni, conteaza, dar nu e totul. Dar exista si alte cai de atingere a unor placeri erotice foarte intense. Eu o spun din experienta proprie. Si nu a fost cazul sa recurgem la asa ceva de nevoie, ca sa suplinim anumite deficite! Eu ma simt asa de bine, incat chiar il rog uneori pe prietenul meu sa ma stimuleze asa, pur si simplu pt ca-mi place f mult.

Exista, deci si metode mai pasnice de a te simti bine, nu e nevoie sa va puneti in pericol, tragand de penis, injectii sau mai stiu eu ce... Eu ma ingrozesc ca prietenul meu ar incerca asa ceva (asa-s eu, mai prapastioasa).

Caramel
13-06-2006, 04:48
O alta metoda eficienta este sa stimulezi bine clitorisul si chiar sa masezi un punct localizat undeva mai jos de osul pubian, in timp ce este stimulat si vaginul. Chestia este ca nu toate fetele au spoturile astea si ca tb sa afli de la ele cat de tare le place si cand le doare, pt ca e periculos. Si nu tb exagerat, pt ca poti s-o ranesti. Doar ocazional.
La fel e si cu sexul oral, poate fi un stimulent foarte bun si cu o excitatie optima, vaginul se poate ingusta, c putin temporar, poate intra si in erectie, asta insemnand ca se si intareste, ceea ce convine si partenerului.
Ati vazut? Nu e cazul sa se streseze nimeni atata din cauza dimensiunilor. Cei care au probleme, poate si cei care au o anumita varsta nu ar tb sa renunte la minunile vietii sexuale, pt ca totusi, actul sexual implica intreg corpul omenesc, de care tb sa te bucuri.

Cu intelegere si comunicare se mentine orice legatura intre oameni, de orice natura ar fi ea!Acum depinde si de fata! Dar nu e nevoie sa ramai fixat la una singura, sunt destule, poti cauta sa o gasesti pe cea potrivita.

Sper sa va fie de folos aceste mici trucuri, chiar si celor care nu aveti probleme.
Acesta este punctul de vedere al unei fete.

Caramel
13-06-2006, 04:58
Poate, totusi nu suntem un mister atat de mare, noi femeile...
Anyway, "the truth is out there" awaiting for you to discover...a l i e n :D
Ori poate ganditi ca un mister este mai frumos daca nu este dezlegat...

rusty_hawk
13-06-2006, 23:04
Deci pana la urma o femie a facut lumina pe aici:).Da pana ajungi sa cunosti corpul parteneri.... (?daca e una care vrea sa aibe un barbat care sa o satisfaca)tu degeaba incerci sa ii cunosti corpul ca in cateva saptamani te trezesti cu "papuceii"in mana,pt ca nu toate sunt la fel,nu raspund la aceeasi stimuli.

Caramel
14-06-2006, 03:16
Deci pana la urma o femie a facut lumina pe aici:).Da pana ajungi sa cunosti corpul parteneri.... (?daca e una care vrea sa aibe un barbat care sa o satisfaca)tu degeaba incerci sa ii cunosti corpul ca in cateva saptamani te trezesti cu "papuceii"in mana,pt ca nu toate sunt la fel,nu raspund la aceeasi stimuli.

Ai perfecta dreptate tu. Lucrurile nu sunt asa de roz, viata e viata! Trebuie si sa cauti si sa ai noroc sa o gasesti pe cea potrivita. Timpul e putin si nemilos.

Vroiam sa spun de fapt ca, totusi ESTE POSIBIL.

Caramel
14-06-2006, 03:28
Poti sa stii ce e si in sufletul unei femei? Eu pot sa spun, pt. ca am si eu trecut prin momente de indoiala, cand mi-a fost f. greu. Am riscat sa raman alaturi de un barbat mult mai in varsta ca mine, pt ca il iubesc (si nu regret nici o clipa). Dar, oricat tineam la el, nu ma puteam impiedica sa nu ma gandesc, atunci cand au existat unele probleme, daca merita sa risc sa astept, sa las viata sa treaca pe langa mine. Timpul nu se mai intoarce. Am rezistat pentru ca el a meritat.Dar asta a fost alegerea mea. Pot sa spun ca sunt o norocoasa ca totul merge bine!

Cred ca oricine are dreptul la o viata sexuala satisfacatoare si orice femeie se gandeste daca merita sa lase timpul sa treaca pe langa ea fara sa se bucure de asa ceva. De aia, in majoritatea cazurilor, renunta si cauta pe altcineva. Nu toate sunt dispuse sa se sacrifice. Poti sa le condamni? Nu stiu. Eu prefer sa nu condamn pe nimeni.

Caramel
14-06-2006, 03:30
Cred ca asa ceva merita totusi incercat, daca esti e ceva timp cu partenera si ai si sperante sa ramaneti impreuna.

Nu sunt dintre cele care condamna sexul, relatiile scurte. La inceput, imi doream si eu ca femeie, sa ma bucur de viata, sa cunosc cati mai multi barbati. Am ramas la unul anume pentru ca am avut norocul sa-l cunosc pe el si mi-am dat seama ca merita. Astfel de oameni nu prea ai sansa sa intalnesti a doua oara in viata si nu merita sa lasi asemenea binecuvantare a dragostei adevarate sa treaca pe langa tine. DAR TREBUIE SA MERITE!!!

Da, ii inteleg in acelasi timp si pe cei care prefera sa se bucure de sex in loc de dragoste, pentru ca ea inseamna si sacrificii. Este vorba de valorile personale ale fiecaruia, de aia ziceam ca tb sa-ti gasesti partenerul potrivit atat dpdv anatomic cat si al principiilor.

E adevarat, e f complicat. Cum spuneam, vechiul truism: viata e dura si e o loterie. Rareori putem sa o influentam.

Caramel
14-06-2006, 04:20
Si, bineinteles, sper ca v-ati dat seama ca am glumit cand am zis ca am venit io si am facut lumina!!!!b i s h a h a h a h a
Asi fi atat de naiva sa cred ca e asa de usor...

Sper doar sa fi putut sa dau o idee despre felul cum simte/cum poate simti o femeie in timpul actului sexual. Poate am mers mult prea departe.

Originally Posted by rusty_hawk
acum poate raspund si fetele cum e cu vaginu ca ele se pricep mai bine.ar treb sa simta ceva de la o anumita grosime a penisului.

Vroiam sa spun de fapt ca dimensiunea poate fi suplinita de o stimulare potrivita, in anumite puncte. Altfel, da, daca nu stii sa hit the hotspot...grosimea conteaza: in functie de largimea vaginului. Si mai sunt si unele care simt doar stimularea peretilor vaginali (deci grosimea), dar io zic ca asa ceva f. rar!! Cam atat.

Poate e mai greu asa ceva, dar e normal: noi suntem construiti pentru un anumit mod de functionare a aparatului reproducator. Si e mai greu sa o pacalim pe Mama natura. Dar nu e imposibil!
Ganditi-va ca noi nu am cunoscut cine stie ce tehnici, Kama Sutra sau asa ceva... Ne-am descurcat prin intuitie si e vorba mai ales si de experienta!

nelu_2_bad
14-06-2006, 11:28
caramel tu vrei sa il intreci pe domnu Damian la nr de posturi? aduna-ti ideile si posteaza o singura data...........pentru ca 1. e foarte stresant si 2. unii (printre care si eu) sunt tentati sa nu citeasca ce ai scris.

WOLVERINE
14-06-2006, 16:09
eu zic ca e mai bine asa ... ca daca era un post de-ala interminabil poate nu stateai sa-l citesti.
oricum vad ca stie ea ce vorbeste ... ca daca vorbea prostii mai ziceam.

Caramel
14-06-2006, 18:34
Sorry! Imi dau seama ca scriu mult.e y e c i o c a :) In primul rand nu-mi pot aduna ideile pt. ca mereu mai gasesc inca ceva de spus dupa ce am postat si...deh, sunt tentata sa spun, sa ma exprim. Sunt atatea d spus...
Sper sa fie cu folos!

Si pe mine oricum ma deranjeaza posturile foarte lungi. Asa am incercat sa impart, oarecum, pe idei. Nu stiu cat am reusit... De-aia, la sfarsit am subliniat esentialul, pt cine nu are rabdare. Ma asteptam.

Caramel
14-06-2006, 18:39
Hah! Dupa cum spuneam: eu m-am nascut fata deshteapta...facultatea m-a prostit!!!c a p z i c a p z i :D :D :D

Sakyamuni
14-06-2006, 21:00
Ce facultate faci?

Caramel
14-06-2006, 22:24
Ce facultate faci?
De ce intrebi? Conteaza? (Erau doar glume.)
Ce am spus eu mai devreme nu am invatat la cursuri!!! LOL

rusty_hawk
16-06-2006, 22:44
Bay da daca te gandesti degetul e mai mic decat penisul,deci ar treb sa faci cu penisul ceea ce faci si cu degetul:)

Caramel
17-06-2006, 18:01
Bay da daca te gandesti degetul e mai mic decat penisul,deci ar treb sa faci cu penisul ceea ce faci si cu degetul:)

Asta era! Ai prins ideea ! :)
Sigur, nu poate exista aceeasi precizie,dar, oricum, asta vroiam sa zic.

rusty_hawk
19-06-2006, 00:25
Pana la urma s-a ajuns la concluzia ca nu conteaza nici marimea nici dimensiunea:)

ionutz25
23-06-2006, 18:50
www.penisplus.ro

Nicusor
23-06-2006, 20:18
6 milioane pt chestia aia... hahaaaa!

rusty_hawk
23-06-2006, 23:24
:))tu il vezi pe ala din poza cum isi leaga instrumentul?:)) pt 2 cm sa dai 6 mil .cine incerca "aparatul" asta sa ne zica si noua ce rezultate a avut,daca a avut:)

Nicusor
24-06-2006, 10:09
Aparatul ala practic trage de penis, ca si cum ai trage de el vreo 2-3-4-5-6 ore(atata timp cat il porti) , si in timp penisul va creste in lungime. Bineinteles ca "forta de tragere" aplicata asupra penisului de catre sfoara aia sau ce dreq ii, ii mai mica decat cum ai putea cu mana, da oricum instrumentu da rezultate datorita faptului ca il poti purta mult timp.

In America i se zice ADS - All day stretcher, si functioneaza, numa ca 6 milioane ii cam mult pt chestia aia care mai mult de 2-300mii nu face. Da` e lejer sa comanzi de pe net aparatu` ... asta e... comoditatea costa.

bogdanus
21-10-2006, 17:46
am si eu o problema...cu penisul e de 6 cm in erectie, intotdeauna am parte de ejaculare precoce si de majoritatea datilor erectie incompleta

Nicusor
21-10-2006, 19:41
Daca stii engleza incearca thundersplacedotcom

bogdanus
22-10-2006, 09:45
Looooool---Gluma

Apropo tu ai cv rezultate cu thundersplace.com ??

rezultate reale

Nicusor
22-10-2006, 11:07
Citeste tot thread-u asta de la inceput, ca am scris aici ce rezultate am avut. Nu e o gluma. Oricum site-u ala nu itzi cere nici un ban ca sa potzi citi toate informatziile de acolo. :)

bogdanus
22-10-2006, 13:12
mai omule..eu te intreb la timpul prezent daca a avut cv rezultate...da te rog detalii precum x in lungime y in grosime..

Nicusor
22-10-2006, 14:50
Mai omule...citeste tot threadu asta, nu e asa lung.