Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți și personaliza experiența dvs. și pentru a afișa reclame (dacă există). Site-ul nostru poate include și cookie-uri de la terțe părți, cum ar fi Google Adsense, Google Analytics, Youtube. Utilizând site-ul, sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Am actualizat Politica noastră de Confidențialitate. Vă rugăm să faceți clic pe buton pentru a verifica Politica noastră de Confidențialitate

Campionatul National de culturism, fitness, bodyfitness, bodybuilding classic si bikini seniori si senioare 2011

Editia din acest an a avut loc in perioada 16-17 septembrie la Bistrita. Au participat 133 de sportivi din toata tara la cele 24 de categorii.
Vezi poze aici

Vezi video aici:
fitness, bodyfitness, bikini
http://www.videosport.ro/view.php?cat=44&id=501
bodybuilding classic
http://www.videosport.ro/view.php?cat=43&id=502
culturism 1/2
http://www.videosport.ro/view.php?cat=43&id=503
culturism 2/2
http://www.videosport.ro/view.php?cat=43&id=504

Rezultate:
bikini 163 cm
1. Florina Cernat – CSS 5 B 182
2. Darisia Creta – CSM Bistrita 190
3. Alexandra Habor – CSM Bistrita 240
bikini +163 cm
1. Imola Farkas – Olympia Pro Gym Bv 23
2. Veronica Danila – Champions Gym B 257
3. Alexandra Cardos – CSM Bistrita 260
4. Elisabeta Ciuban – Luptatorii Verzi Viseul de Sus 252
5. Alexandra Timis – Luptatorii Verzi Viseul de Sus 2594
open bikini – Florina Cernat
bodyfitness 158 cm
1. Cristina Chirita – Farul C-ta 17
2. Emilia Pantea – Fortus Calarasi 15
3. Alina Pascu – Farul C-ta 10
bodyfitness 163 cm
1. Camelia Stanculescu – Champions Gym B 278
2. Iulia Craciun – Europower Gym Sv 179
3. Alexandra Oiegas – Gold Star Baia Mare 23
4. Maria Bendris – Farul C-ta 22
5. Marinela Ungureanu – Champions Gym B 295
6. Bianca Mazareanu – CS Universitar Oradea 24
bodyfitness 168 cm
1. Loredana Batan – CSM Baia Mare 29
2. Renata Szmutku – CSM Baia Mare 16
3. Dana Marchis – CSM Baia Mare 221
bodyfitness +168 cm
1. Maria Stanciu – CS Hitarikori Tg. Mures 283
2. Gabriela Vladean – Farul C-ta 256
3. Ana Maria Ciobaniuc – CSM Baia Mare 106
4. Raluca Georgescu – Champions Gym B. 30
5. Gratiela Deak – CSU Cluj Napoca 16
6. Florina Rus – CSM Baia Mare 29
7. Cristina Buhaescu – Farul C-ta 292
open bodyfitness – Cristina Chirita
fitness 163 cm
1. Georgiana Padure – CS Universitar Oradea 269
2. Rebeca Ghit – CSM Baia Mare 271
3. Iulia Moldovan – CSM Baia Mare
4. Alina Duta – Gladiator Gym Cr 148
fitness masculin
1. Razvan Sindelaru – Farul C-ta 232
2. Viorel Manole – Farul C-ta 275
3. Georgian Oprescu – Farul C-ta 195
4. Radu Caluser – CSM Iasi 19
bodybuilding classic 168 cm
1. Robert Aszalos – CSU Tg. Mures 17
2. Liviu Varga – CSM Bistrita 19
3. Gabriel Marculescu – Power Gym Medias 27
4. Claudiu Chertes – Dumifitness Cluj Napoca 285
5. Mihai Hongu – Steel Man Tg. Neamt 274
bodybuilding classic 171 cm
1. Iulian Boscornea – Fortus Calarasi 125
2. Auras Chirila – Avicola Buzau 25
3. Ferencz Torolyi – Gold Gym Simleul Silvaniei 22
4. Ionut Timis- Luptatorii Verzi Viseul de Sus 226
bodybuilding classic 175 cm
1. Cristian Berciu – CS Universitatea Cluj Napoca 270
2. Silviu Stanculescu – Champions Gym B 129
3. Robert Abramov – Gold Star Baia Mare 146
4. Stefan Constantin – Hakkoryu B 299
5. Sebastian Smintinica – Flex Iasi 15
6. Ciprian Farcas – Dumi Fitness Cluj Napoca 28
bodybuilding classic 180 cm
1. Gabriel Feher – Dellta Power Cluj Napoca 291
2. Sergiu Saltelechi – CSU Tg. Mures 21
3. Ionut Mandruta – Avicola Buzau 282
4. Ionut Novac – Vispo Br 296
5. Victor Popescu – Champions Gym B 250
6. Bogdan Banulescu – Champions Gym B 263
bodybuilding classic +180 cm
1. Lucian Anita – Europower Gym Sv 262
2. Alexandru Albulescu – Champions Gym B 273
3. Ionut Grigoras – CFR 2002 Iasi 164
4. Costel Vasiliu – CFR 2002 Iasi 24
5. Sever Ciuca – CSM Baia Mare 277
6. Dragos Corbu – Fortus Calarasi 254
open bodybuilding classic – Robert Aszalos
culturism senioare 55 kg
1. Andreea Sandici – Vulturul de Mare C-ta 18
2. Mihaela Rosu – Europwer Gym Sv 26
3. Judit Davis – Lulu Gym Gl 30
4. Iuliana Giurgiu – Vispo Br 272
5. Constanta Tabara – Avicola Bz 287
culturism senioare +55 kg
1. NIcoleta Vlad – Power Gym Medias 17
2. Raluca Grebla – CSM Baia Mare 284
3. Simona Szasz – CSM Bistrita 280
open culturism senioare – Andreea Sandici
culturism seniori 65 kg
1. George Solzaru – Fortus Calarasi 300
2. Emil Giurgiu – Vispo Br 19
3. Ioan Pop – Gold Star Baia Mare 27
4. Mihai Emericiuc – CS V2 Botosani 298
5. Lorant Ember – CSM Baia Mare 243
6. Ovidiu Vatca – CS Uinrea Alba Iulia 25
culturism seniori 70 kg
1. Atilla Katona – CS Fredy Club Dej 29
2. Decebal Olteanu – Metrorex B 253
3. Petru Moja – Gold Star Baia Mare 225
4. Vasile Ticala Luptatorii Verzi Viseul de Sus 265
culturism seniori 75 kg
1. Andrei Alexandrescu – Gladiator Gym Cr 276
2. Ovidiu Cozma – Gym Ovidiu Baia Mare 31
3. Catalin Olariu – CSS5 B 255
4. Ovidiu Botescu – Ing Gym Cimpulung M 21
5. Adrian Lungu – Rapid Oradea 27
6. Ovidiu Hogea – Postavarul Bv 271
culturism seniori 80 kg
1. Sebastian Vasut – CSU Cluj Napoca 18
2. Tiberiu Horvath – CSU Cluj Napoca 163
3. Arpad Szabo – KSE Tg. Secuiesc 26
4. Sorin Raibuh – Europower Gym Sv 23
5. Petre Lacatusu – Power Gym Vatra Dornei 212
6. Claudiu Giurgiu – Gym Ovidiu Baia Mare 21
culturism seniori 85 kg
1. Cristian Stefan – Apollo Sport Sf. Gheorghe 281
2. Sorin Fritea – Rapid Oradea 177
3. Cristian Hristu – Farul C-ta 258
4. Robert Morosan – CS Fl. Teodorescu Tm 151
5. Razvan Olariu – CSM Iasi 29
6. Silviu Pop – Gym Ovidiu Baia Mare 21
culturism seniori 90 kg
1. Manea Marcel – Power Gym Medias 26
2. Valentin Magureanu – Gold Star Baia Mare 171
3. Ion Marin – Gym Mar Strong Oradea 224
4. Paul Timar – Gym Ovidiu Baia Mare 152
5. Ioan Muntean – Unirea Alba Iulia 13
6. Razvan Polcovnicu – CSM Iasi 28
culturism seniori 100 kg
1. Ionut Tamasan – Gold Star Baia Mare 288
2. Olimpiu Fat – Gym Ovidiu Baia Mare 16
3. Csaba Hengan – Idol Body Club Tg. Secuiesc 267
4. Claudiu Lacatus – Dumi Fitness Cluj N 28
5. George Preda – Hakkoryu B 22
6. Daniel Soporan – Mada&Mary Fitness Cluj N 23
culturism seniori +100 kg
1. Andrei Ciur – CSS5 B 30
2. Marin Muresan – Mada&Mary Fitness Cluj N 17
3. Liviu Ungurusan – Alfa Zalau 289
open seniori – Andrei Alexandrescu
perechi
1. Andreea Sandici + Cristian Berciu
2. Judit David + Andrei Alexandrescu
3. Raluca Grebla + Razvan Olariu
4. Emilia Pantea + Ciprian Solzaru
5. Simona Szasz + Claudiu Lacatus

4 Comments

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Articole recomandate